خدمات پس از فروش سامسونگ | بلاگ

خدمات پس از فروش سامسونگ

تعرفه تبلیغات در سایت

خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ گروه سامسونگ اثر بسیار قابل توجهی در پیشرفت اقتصاد، سیاست، فرهنگ و رسانه های کره جنوبی داشته و کمپانی های تحت نظرش تقریبا یک پنجم کل صادرات کشور کره جنوبی را شامل می شوند. درآمد سامسونگ تقریبا برابر  ۱۷٪ از تولید ناخالص داخلی کره جنوبی می باشد که بیشتر از ۱۰۸۲ میلیارد دلار تخمین زده می شود درآمد سامسونگ گروپ در سال ۲۰۱۲ به بیشتر از ۲۶۵ میلیارد دلار رسید و در سال ۲۰۱۳ توانست سودش را ۳۰ میلیارد دلاری کند. این شرکت با دارایی ۵۹۰ میلیارد دلار (۲۵۶ میلیارد دلار نقد)، بیش از ۴۲۷ هزار کارمند در همه جای دنیا دارد.

خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران

خدمات پس از فروش سامسونگ که شامل دستگاه های مختلف این برند معروف نظیر مایکروفر (ماکروفر، ماکروویو)، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید، جارو برقی، اجاق گاز و غیره می باشد به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات پس از فروش است. نمایندگی ما برای ارائه خدمات پس از فروش روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

ادامه مطلب
خدمات پس از فروش سامسونگ,خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران,خدمات پس از فروش سامسونگ در کرج,خدمات پس از فروش سامسونگ موبایل,خدمات پس از فروش سامسونگ در اصفهان,خدمات پس از فروش سامسونگ اصفهان,خدمات پس از فروش سامسونگ در مشهد,خدمات پس از فروش سامسونگ کرج,خدمات پس از فروش سامسونگ در شیراز,خدمات پس از فروش سامسونگ مشهد,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 2 آبان 1395 ساعت: 18:09